top of page
 • האם אפשר לטפל בכל בעיה באמצעות NLP ודימיון מודרך?
  התשובה היא כן. שיטת NLP מאפשרת לנו גישה ישירה לתת מודע ולפיכך רלוונטית לפתרון כל בעיה ברמה רגשית, התנהגותית, מחשבתית או פיזית. קיים סייג אחד - הטיפול אפקטיבי כל עוד לאדם יש אחיזה במציאות ויכולת הפרדה בין דימיון למציאות. כלומר, במידה וקיימת אבחנה פסיכוטית לא ניתן לקבל אינדיקציה מספקת להשפעת הטיפול ויש כאן אף סכנה. דוגמאות למטרות נפוצות בטיפול NLP: טיפול NLP לביטחון עצמי טיפול NLP להתפתחות אישית טיפול NLP לחרדות טיפול NLP לדיכאון טיפול NLP להתמכרויות טיפול NLP לכעסים טיפול NLP לזוגיות טיפול NLP לאלרגיה טיפול NLP לפוביות ופחדים טיפול NLP לטראומות NLP למכירות ועסקים טיפול NLP לילדים ונוער
 • מהם יתרונות שיטת NLP ומהם ההבדלים בינה לבין שיטות טיפול אחרות?
  יתרון/הבדל #1: משך טיפול קצר. משך טיפול אופייני יהיה בסדר גודל של מספר חודשים, על אף שזה מאוד אינדיבידואלי. בקיצון, ישנם מטופלים שהשיגו מטרתם גם תוך מפגש בודד ומנגד מטופלים איתם התהליך נמשך על פני כשנה. יתרון/הבדל #2: תקשורת ישירה עם התת מודע, המאפשרת הגעה לתובנות עמוקות ומדויקות, המבטיחות את שימור השינוי לטווח ארוך. בניגוד לשיח מהמודע, אשר מייצג רק את השכל הישר, שיח מהתת מודע מערב את כל נפש האדם. יתרון/הבדל #3: זה פשוט כיף! בשיטה זו ההנאה מובטחת כחלק מהתהליך (: העבודה עם הדימיון והתת מודע מחברת אותנו לעיתים לילד הפנימי שבנו, מעלה רעיונות יצירתיים ודימויים משעשעים.
 • האם טיפול NLP יהיה אפקטיבי עליי גם אם אני גרועה בלדמיין?
  חלק מהאנשים סבורים שהם לא יכולים לדמיין או "גרועים" בכך. מהניסיון שלי, זהו תוצר של פחד וכולם מצליחים להתחבר לדימיון תוך זמן קצר (ואף נהנים מכך..). גם אם את בטוחה שאת לא יודעת לדמיין, אל דאגה - אפשר לעבוד ללא פנייה ישירה לדימיון והתהליכים עדיין יעבדו.
 • ואם אני לא יודעת בדיוק מה הבעיה? או איך להגדיר מטרה מדויקת לתהליך?
  זה בסדר גמור לא לדעת להגדיר את המטרה לפני שמתחילים בתהליך. בשביל זה אני פה - את הגדרת המטרה אנו עושות יחד. אני יודעת לשאול את השאלות שיובילו להגדרת המטרה הנכונה והמדויקת עבורך 😊
 • ומה אם אני לא בנוח לדבר ולשתף בתוכן מסוים מחיי שעשוי להיות רלוונטי לתהליך?
  אם את לא בנוח לשתף בתוכן כלשהו מחייך, הדבר אינו מהווה כל מכשול בתהליך. היופי בתהליכי NLP הוא שגם ללא שיתוף בתוכן ספציפי (את המטפל), המטופל עובר תהליכים נהדרים ומועילים עם עצמו. כלומר, גם אם את עונה רק לעצמך על שאלה שאני שואלת, נוכל לייצר התקדמות.
 • איך יודעים שהשינוי יחזיק מעמד לאורך זמן?
  זוהי הגדולה של תהליכים מבוססי תקשורת עם התת מודע. העומק והדיוק ששיח זה מאפשר, מבטיח את האפקטיביות והיציבות של השינוי. ברוב המקרים התהליך עוד ממשיך להדהד ולהיטמע בתת מודע לאחר סיום המפגשים. כלומר, השינוי רק מתחזק עם הזמן, גם לאחר סיום תהליך הטיפול כולו.
 • איך לבחור מטפלת NLP?
  ישנם שלושה עקרונות מרכזיים בבחירת מטפלת. 1 - כימיה. חיבור שמרגישים אותו במפגש פנים מול פנים (לפעמים כבר בשיחת טלפון). זוהי סוג של תחושה פנימית. 2- המלצות ורזומה. ניתן להתרשם באתר מהמלצות של מטופלות, מהרזומה הלימודי והמעשי של המטפלת. ניתן גם להתרשם מתכנים נוספים כגון מאמרי עומק, פעילויות נוספות של המטפלת וכו'. 3- תנאים נוחים. יש לוודא כי מיקום הקליניקה ומחיר המפגשים נוחים עבורך ויאפשרו התמסרות שבועית לתהליך, למשך תקופה.
 • מה זה NLP?
  זוהי שיטת טיפול מודרנית, קצרת מועד, הממוקדת בשינוי דפיסה חשיבה והתנהגות. ראשי התיבות מייצגים את הביטוי "ניתוב לשוני שפתי/פיזיולוגי" ומרמזים על עמודי התווך של השיטה. שיטה זו נשענת על שיח "עוקף מודע", המאפשר תובנות עמוקות המייעלות ומעצימות את תהליך השינוי הרצוי. שיח זה מתאפשר באמצעות עצימת עיניים ושימוש בדימיון, בהובלת המטפל.
 • למה NLP משולב עם דימיון מודרך?
  אמצעי משלים ל- NLP הינו הדימיון המודרך. דימיון מודרך משמש ככלי טיפולי עוצמתי ביותר, אשר לעיתים תכופות משולב בסיום מפגשים טיפוליים. בזמן זה, המונחה מובא אל מצב רגיעה עמוק מאוד, בו מתקיים חיבור מופחת התנגדויות אל החלק ה'לא-מודע' שלו. התוכן לרוב יכלול אלמנטים מרגיעים של טבע, ואיזשהו תוכן הניתן לפירוש השלכתי לעולמו של המונחה. הדימיון המודרך, מעבר לאפקט המרגיע החזק שמשרה, מסייע בביסוס החיבור אל המימד הפנימי של המונחה עם עצמו וכמו כן מסייע לסגירה והטמעה של תהליך שקדם לו. אין הכרח לשלב בין השניים, אבל השילוב רצוי ומקדם מאוד. דוגמאות למטרות ושימושים נפוצים של דמיון מודרך: דמיון מודרך לשינה דמיון מודרך לחרדות דמיון מודרך לשחרור לחץ דמיון מודרך לילדים דמיון מודרך להריון דמיון מודרך ללידה דמיון מודרך לדיכאון דמיון מודרך לחשיבה חיובית דמיון מודרך להרפיה של הגוף דמיון מודרך לכאב דמיון מודרך להצלחה
 • האם טיפול NLP הוא כמו טיפול בהיפנוזה?
  ישנם קווי דימיון מסוימים בין טיפול בהיפנוזה וטיפול NLP, אך אופי הטיפולים אינו זהה. גם מסלול ההכשרה שונה בתכלית. בדומה ל-NLP, גם בהיפנוזה נעשה שימוש בסוגסטיות, בהרפיה, ולעיתים בדימיון. ב-NLP המטופל שומר על רמת השליטה והעירות הרצויה לו לאורך כל המפגש. אין כל כוונה להביאו למצב היפנוטי, או נטול מודעות לחלוטין.
 • כמה מפגשים צריך בכדי להגיע למטרה?
  כמות מפגשים אופיינית עשוי להיות בסביבות 12-15 מפגשים, אך זה מאוד משתנה בין אדם אחד למשנהו. שנם מטופלים שהשיגו מטרתם תוך מפגש בודד ומנגד מטופלים איתם התהליך נמשך חודשים רבים. קשה לדעת מראש לכמה מפגשים יזדקק אדם מסוים.
 • איך אדע אם שיטת NLP היא הנכונה עבורי? (ניסיתי כבר טיפול פסיכולוגי ולא הגעתי לתוצאה רצויה)
  אנשים רבים חשים תסכול או בלבול לאחר טיפול קונבנציונלי שלא שינה הרבה במציאות שלהם. במיוחד כשיש תקיעות מתמשכת, כשמרגישים ששום דבר לא משנה ואותם שדים רודפים אחרינו. זה מתסכל בטירוף. לפעמים אפילו חולפת המחשבה "אולי אני בכלל צריך כדורים וטיפול פסיכיאטרי?" יכול להיות שיש צורך בטיפול פסיכיאטרי, אני לא יכולה לשלול את זה תמיד, אבל ברוב המקרים, זה לא המצב. לאחר התרשמות ראשונית שלי אותך אני מבטיחה להגיד אם זו אכן דעתי והמלצתי המקצועית. המטרה שלי היא נטו לעבוד עם אנשים אותם אני יכולה לקדם ולשפר חייהם. אם אין ביכולתי לעשות כן, אני מעדיפה לשלוח את האדם לדרכו, בכדי שיגיע לידיים הנכונות כמה שיותר מהר ויחווה הטבה ושיפור באורח חייו. ברוב המקרים NLP יכול לפתור פלונטרים שלא נפתרו עד היום בשיטות אחרות. זהו כלי עוצמתי ומדויק שיכול לחולל פלאים. שווה להתנסות, מקסימום-יצליח (:
 • אם ניתן לקיים מפגשי NLP בזום?
  ניתן לקיים מפגשי NLP בזום. ניתן גם לעבור תהליך היברידי. ישנם כמה תהליכים ספציפיים שרצוי כן לעבור במרחב משותף פיזי, אך אין זו חובה של ממש. הצלחת התהליך אינה מושפעת מהמרחק הפיזי בין המטפל למטופל. כמובן שתמיד אשמח לפגוש אותך פנים מול פנים 😊
 • מה זה סו ג'וק?
  זוהי שיטת טיפול גוף-נפש קוריאנית, המאגדת בתוכה מגוון עקרונות ותורות מהמזרח כולו. הטיפול מתבצע על כף היד (או כף הרגל) מאחר והגוף כולו משתקף בידיים - איזור בעל רגישות עצבית מהגבוהות בגופנו ומכאן יעילותו. הטיפול מתבצע בעיקר באמצעים טבעיים כגון זרעים, צבעים, מגנטים ועוד. ניתן לעודד ריפוי והבראה מכל מצב פיזי ואף לשנות דפוסים מחשבתיים ורגשיים בעקיפין.
 • איך מטפלים בצאקרות ומרידיאנים על כף היד?
  לכל איבר ומערכת בגוף קיימת השתקפות מקבילה על כף היד (וכף הרגל) בהתאם. באותו אופן, מיקום מרידיאנים וצ'אקרות משתקף על כף היד במיקומים מזוהים. הטיפול בצ'אקרות ומרידיאנים הוא מיוחד ויעיל מאוד. ניתן לבצעו ע"י דיקור שטוח (שאינו כואב) או ע"י צבעים/זרעים. זוהי דרך אפקטיבית ביותר להשפיע על הגוף-נפש לכיוון הרצוי.
 • למה משתמשים בזרעים וצבעים בסו ג׳וק?
  בכל זרע (שעדיין לא נבט) קיים פוטנציאל אנרגיית החיים. אנו רותמים אנרגיה זו לצורך העברת מסר לגוף וקידום בריאותנו. כל זרע מעביר מסר מעט שונה, בהתאם לצורה, צבע והתכונות שלו. לכל צבע יש תדר, לדוגמא אדום הוא ממריץ ומפעיל וכחול מרגיע ומכווץ. השימוש בצבע על גבי נקודת השתקפות בכף היד מאפשר תקשורת מהירה ויעילה אל המוח, להתגייס למטרת הטיפול.
 • במה טיפול סו ג’וק שונה מטיפול ברפלקסולוגיה?
  ישנו עיקרון דומה הן בסו ג'וק והן ברפלקסולוגיה לפיו איברים ומערכות משתקפים במיקום ספציפי בכף הרגל. טיפול רפלקסולוגי נשען בעיקר על עיסוי האיזור בעוד שטיפול סו ג'וק נשען על טכניקות טיפול רבות ומגוונות, כגון דיקור, שימוש בצבעים, זרעים, מגנטים, טבעות עיסוי ועוד. שיטת הסו ג'וק כוללת בתוכה תורות רבות מן המזרח ולכן מקיפה ומאפשרת טיפול מזוויות שונות.
 • ומה עם יש לי פחד ממחטים? האם דיקור הוא חובה?
  הדיקור בסו ג'וק הוא רק אלטרנטיבה אחת מיני רבות. ניתן לטפל באמצעות צבעים או זרעים כחלופה למחטים. טיפולי סו ג'וק מבוססי זרעים וצבעים מניבים הצלחה רבה, בדומה לטיפול במחטים.
 • אם טיפול סו ג׳וק אפקטיבי באופן מיידי? האם ארגיש טוב יותר כבר לאחר מפגש אחד?
  אפקטיביות טיפול סו ג'וק לרוב מורגשת מיד לאחר הטיפול הראשון. ישנם מקרים בהם מדובר במחלה כרונית הקיימת שנים רבות, או מקרים בהם האדם מתנגד מאוד באופן לא מודע לשינוי - במקרים אלו דרושים מספר מפגשים על מנת להרגיש שינוי של ממש.
 • מהם 8 ערוצי האנרגיה העוברים בגופכם?
  בשיטת הסו ג'וק, קיימות 8 תעלות אנרגיה העוברות מלמעלה למטה בגוף ומשפיעות על האיברים אותם הן חוצות במיקומם. ע"י עבודה עם מגנטים או תנועות גוף ספציפיות, ניתן לפתוח את זרימת האנרגיה בתעלות אלו ולעודד פעילות תקינה וריפוי של איברים רלוונטיים.
 • האם ניתן לבצע טיפול סו ג׳וק מרחוק?
  בהחלט ניתן לבצע טיפול סו ג'וק מרחוק. אני מבצעת את הטיפול על גבי מודל מיוחד של כף יד הקיים אצלי בקליניקה, בעוד ההתכווננות התודעתית שלי היא אל המטופל. מטופלים מעידים על שינוי פיזי מיידי שחשו לאחר טיפול מרחוק בסו ג'וק. אגב, כך ניתן גם לסייע בקלות למי שחולה במחלה מדבקת או שאין בכוחותיו לצאת מהבית.
 • מה זה ביואורגונומי?
  זוהי שיטת טיפול אנרגטית. הטיפול בשיטה זו נעשה באמצעות רתימת אנרגיית האורוגון (אנרגיית החיים/צ'י) לשם פתיחת חסימות אנרגטיות בגוף, נפש ונשמת האדם. את האנרגיה הזו "מתפעלים" באמצעות השריר העדין ביותר בגוף - העפעף של העין. ניתן לקבל תשובות לשאלות, לקשר אירועים שונים על ציר הזמן של האדם, להבין את סיבת היווצרותם של דפוסים לא מודעים, לאתר את שורש הבעיה בקלות יתרה וכמו כן לטפל בה. הטיפול בשיטה זו מתבצע ללא כל מגע.
 • איך יודעים שטיפול אנרגטי באמת עובד?
  לרוב אפשר להרגיש בשינוי מיד. בין אם מדובר בכאב פיזי ששוכך, מצב רוח מרומם או מעין מחסום שהורם וכעת קל לעשות דבר מה שהיה מאתגר קודם לכן. הטיפול האנרגטי מחולל שינוי בחייך באופן לא מודע, כך שהשינוי והמצב הרצוי הופכים לטבעיים כמעט מבלי משים.
 • האם טיפול ביואורגונומי הוא כמו טיפול רייקי?
  גם ביואורגונומי וגם רייקי נכללים בז'אנר הטיפולים האנרגטיים, אשר מתבצעים ללא מגע. מעבר לכך, מדובר בשתי שיטות שונות. בביואורגונומי ניתן להגיע לרזולוציות מדויקות ביותר של מידע וטיפול, דבר ההופך את השיטה ליעילה יותר מרוב שיטות הטיפול האנרגטי. בנוסף, טיפול ביואורגונומי מתבצע לרוב בישיבה, כאשר המרחק בין המטפל והמטופל אינו פקטור בטיפול.
 • האם ניתן לבצע טיפול ביואורגונומי מרחוק?
  בהחלט ניתן. האפקטיביות זהה לטיפול פנים מול פנים, כיוון שאת רוב ה"עבודה" עושה מטפל ממילא ומעורבות המטופל היא מינימלית.
 • האם קיימת סכנה בטיפול ביואורגונומי? האם הוא יכול לגרום לנזק?
  טיפול ביואורגונומי אינו יכול לגרום לנזק. בדיוק כמו טיפול סו ג'וק ו-NLP, התת מודע והגוף יודעים לקחת רק את מה שמתאים ונכון להם מהטיפול ולפעול בהתאם. המטפל מאפשר פתיחת חסימות אנרגטיות לטובת המטופל בלבד.
 • האם אפשר לטפל בכל נושא באמצעות ביואורגונומי?
  התשובה היא כן. כל עוד הרשות נתונה, המטפל יכול לבצע טיפול אנרגטי בכל נושא עבור המטופל. ניתן לטפל בכל חולי או מכאוב פיזי, בטראומות עבר, במחשבות תקועות, במערכות יחסים ועוד ועוד. השפעת הטיפול היא מדהימה, לעיתים בלתי נתפסת בפשטותה ועוצמתה.
 • האם ניתן לטפל בחרדות באמצעות השיטות הללו?
  בהחלט כן. ב-NLP ישנם מגוונים כלים וטכניקות אפקטיביים ביותר לטיפול בחרדות. גם בסו ג'וק ובטיפול אנרגטי ניתן להשפיע על חסימות אנרגטיות המייצרות את דפוסי החרדה. הטיפול המשולב בכל השיטות יבטיח שחרור מהיר ואפקטיבי מחרדה.
 • איך אני יודעת אם תופעה פיזית נובעת ממקור רגשי-נפשי?
  לאחר שנים של ניסיון וחקר אישי של תופעות כאב וחולי אני בטוחה וסמוכה שמאחורי כל תופעה פיזית ישנו מקור רגשי-נפשי. ע"י הצפה למודע של אותם גורמים שורשיים, ניתן לאפשר תנאי ריפוי עבור כל חולי או כאב. ניתן לעבוד ולשחרר כל תופעה פיזית באמצעות NLP, סו ג'וק וביואורגונומי. הטיפול המשולב הוא המומלץ והיעיל ביותר עבור כך.
 • היכן מתבצעים הטיפולים?
  הקליניקה ממוקמת בשכונת אם המושבות החדשה, בעיר פתח תקווה. ניתן גם לקיים טיפולים מרחוק.
bottom of page